موارد ارزشمند روانپزشكی

مترجمین:

لیبا رضایی

دكتر حبیب‌ا خزایی

قیمت : 7000 تومان

   

ISBN: 978-600-5096-11-8

نوبت چاپ : اول

سال چاپ : 1387

دیباچـه:

كتاب موارد ارزشمند روانپزشكی مجموعه‌ای از مواردیست كه برای آموزش دانشجویان پزشكی‌، دستیاران و سایر كارآموزان و علاقه مندان در امر تشخیص و درمان اختلالات روانپزشكی تدوین گردیده است‌.

این كتاب مانند سایر موارد از مجموعه‌ی موارد ارزشمند، به پزشكان كارآزموده نیز كمك خواهد نمود تا ضمن پردازش تجارب بالینی خود به درك عمیق‌تری از این بیماری‌ها دست یابند‌. هر مورد با توصیف مختصر جزئیات مربوط به شرح حال بیماری فعلی آغاز می‌شود كه به طور واضح معرفی بیمار را توضیح می‌دهد‌.

در این كتاب مواردی در نظر گرفته شده‌اند كه برای خواننده چالش برانگیز باشند و به تفكر در مورد تشخیص‌های افتراقی متعددی كه معمولاً شامل بیماری‌های طبی زمینه‌ای هستند كه با علائم روانپزشكی ظاهر می‌شوند، نیاز داشته باشند.

قیمت : 7000 تومان

   


قسمت پایانی هر بخش «نكات ارزشمند» است كه 4-3 نكته كوتاه و برجسته در مورد ملاحظات بالینی مهم یا نظراتی در مورد مسیرهای جدید تحقیق مانند ژنتیك‌، تصویرنگاری عصبی یا آزمایشات بالینی را ارائه می‌كند‌.
ما همواره خالصانه قدردان همه همكارانمان هستیم و امیدواریم كه خوانندگان این كتاب از تمامی تلاش‌های سخت و تجربیات آنها بهره‌مند گردند.

قیمت : 7000 تومان

   

مختصری درباره موارد مطرح شده در كتاب

  • زن 38 ساله ای با ترس از آلودگی

  • پسر 13 ساله ای با رفتار پرخاشگرانه

  • زن 32 ساله ای كه پس از زایمان خسته و نگران نوزادش بود

  • مرد 24 ساله ای با تفكر بدبینی

  • زن 46 ساله ای با عدم تعادل و تیك هایی در چهره

  • زن 29 ساله ای با كم خوابی و كابوس

  • ....

قیمت : 7000 تومان

   

 

كتاب «موارد ارزشمند روانپزشكی» كه ترجمه كتاب Psychiatry pearls از مجموعه كتاب های Pearls  می باشد ، با ارائه شرح كامل و واقعی 60 بیمار روانپزشكی، تصویری منسجم و ماندگار از نحوه ارزیابی، دقت در تشخیص، انواع تشخیص‌های افتراقی و نكات كلیدی مربوط به هر بیماری را در ذهن خواننده بر جای می‌گذارد.

قیمت : 7000 تومان

   

این كتاب مجموع متنوع و مفیدی از بیماری‌های روانپزشكی برای پزشكان عمومی، دستیاران روانپزشكی، دانشجویان پزشكی، پرستاری، كاردرمانی و روانشناسی و علاقه‌مندان می‌باشد.